LATINO DANCE PRE ŽENY   •   CÍTIŤ SA KRÁSNA A JEDINEČNÁ

 

VYTANCUJ SI POSTAVU !


Chcete tancovať latino a chýba vám tanečný partner?
Túžite po pevnej postave, krajšom držaní tela a lepšej kondícii?
Potrebujete sa po náročnom dni odreagovať?
Kurzy moderných latinskoamerických tancov pre ženy vo veku 18 - 65 rokov sú určené práve vám.

 

AKO JEDNOTLIVÉ TANEČNÉ ŠTÝLY FORMUJÚ POSTAVU


SALSA  •  Karibik
Salsa je zo všetkých latino štýlov najštylizovanejšia. Tancuje sa vzpriamene. Núti tak vystierať chrbát a zaťahovať bruško. Posilníte chrbtové aj brušné svalstvo a získate krajšie držanie tela.

MERENGUE  •  Dominikánska republika
Tento štýl je najtemperantnejší. Dá zabrať hlavne kondične. Kolísavé pohyby bokov vám pômôžu zhodiť v oblasti stehien, zadných partií, bokov a pásu, ale zabrať dostanú aj ruky.

SAMBA  •  Brazília
Fyzicky najnáročnejší štýl. Typické sú pohyby panvou a hrudníka, krúženie a trasenie. Pri pravidelnom tancovaní spevnie sedacie svalstvo a zoštíhlejú lýtka. Tancuje sa na špičkách - ideálny na vytvarovanie klemby pri plochých nohách.

MAMBO  •  Kuba
Mambo je pre svoju hravosť najobľúbenejšie. Tancuje sa v miernom podrepe, takže opäť niečo na formovanie zadku a nôh. Predozadný pohyb panvy a hrudníka dáva zabrať brušným, chrbtovým aj sedacím svalom. Intenzívne pracujú aj ruky.

CUMBIA  •  Kolumbia
Koordinačne najnáročnejší štýl. Typické je krúženie panvou a vzpriamené držanie tela v miernom predklone. Synchronizácia hrudníka, bokov a rúk núti spevniť chrbát, bruško, boky aj zadok.

 

AKO POSTUPNE NA SEBE PRACOVAŤ


ZAČIATOČNÍČKY
Tento level je určený ženám, ktoré s tancom nemajú žiadne, alebo minimálne skúsenosti. Učia sa základné kroky tanečných štýlov salsa, merengue, mambo, samba a cumbia. Výuka prebieha zábavnou a nenútenou formou. Práca s telom je detailne vysvetlená. Už po prvých lekciách sa začnete podvedome vystierať a zaťahovať bruško. Prvý level dodá sebadôveru a prípraví na vstup do ďalšieho.

MIERNE POKROČILÉ
Tu sa už základné kroky spájajú do jednoduchých choreografií. Tanečné prevedenie sa zdokonaľuje, cibríte si pamäť a orientáciu v priestore. Neustálym opakovaním krokov získavate  stále väčšiu istotu. Cítite príliv energie. Už obyčajná chôdza pôsobí elegantne. Kolektív sa utužuje. Smiech a dobrá nálada sú prirodzenou súčasťou výuky :-).

POKROČILÉ
V tomto leveli už hravo zvládnete aj zložitejšie choreografie. Tanečné prevedenie pôsobí profesionálnejšie. Tanec uvoľňuje a učí prirodzenému prejavu. Pravidelné tanečné tréningy učia vystierať sa, zaťahovať bruško, pohybovať sa elegantne a s noblesou. Vaša sebadôvera s každým naučeným krokom rastie. Vďaka skvelej atmosfére odchádzate z lekcií plné energie :-).

 

PREČO ŽENY TAK RADI NAVŠTEVUJÚ NAŠE KURZY


Ivana Kovačičová, Bratislava, kurzy navštevuje od roku 2000
Kurzy navštevujem už 16 rokov a neviem si predstaviť niečo iné. Super prístup lektoriek, výborná muzička a samozrejme fajn kolektív.. Lekcie mi pomáhajú udržiavať si sebavedomie, zbavovať sa stresu, zlepšujú náladu a udržujú telo v kondícii, čo s pribúdajúcimi rokmi oceňujem.

Elis Kriglerová, Bratislava, navštevuje od roku 1999
Latino mi dáva chuť žiť. Postaviť sa, kráčať stále vpred a tešiť sa zo života.

Elena Puková, Bratislava, kurzy navštevuje od roku 2005
Latino je životabudič a choreografie, ktoré sa učíme v kurzoch sú plné energie, rytmu a exotiky. Sú vyjadrením ženskosti, temperamentu, radosti z tanca a pohybu. Bonusom je skvelá partia žien. Tu vznikli niekoľkoročné priateľstvá. Je veľmi príjemné nechať sa na konci pracovného dňa strhnúť rytmom latino hudby v kolektíve rovnako zanietených dievčat. Tu nik nerieši, akú má kto postavu, či vek, čo má kto oblečené, čím je. Nik nerieši starosti a povinnosti. Je tu len hudba, tanec a my - hopkáme si a je nám fajn. Odchádzame usmiaté, nabité endorfínmi a radosťou a tak to má byť.

Denisa Rusňáková, Bratislava, kurzy navštevuje od roku 2008
Tanec milujem a teší ma, že sa s ním stále môžem stretávať aj v tomto veku.

Zuzana Mlyneková, Bratislava, kurzy navštevuje od roku 2010
Kurzy mi dávajú radosť do života a zvyšujú sebavedomie. Učia ma pravidelnosti, čím si budujem pevnú voľu. Je to pre mňa neskutočne pozitívne a zmysluplne strávený čas. Keď si obujem tanečné topánky, nič viac nepotrebujem. Plním si svoj detský sen, učím sa nové kroky a resetujem hlav po náročnom dni. Našla som si tu nové kámošky, čo tým žijú rovnako ako ja.

Ľubica Szerdová, Bratislava, kurzy navštevuje od roku 2011
Nedávno som bola na preventívke. Lekárka nechcela veriť vlastným očiam, keď uvidela moje EKG. Vraj ako maratónec. Takže okrem radosti z tanca aj takýto super zdravotný efekt.


 

 

ZÁPIS DO KURZOV


Nové kurzy otvárame v septembri 2018, ale prihlásiť sa môžete kedykoľvek počas roka. Aby sme ženám poskytli na lekciách maximálny komfort, majú kurzy limitovaný počet miest. V prípade záujmu o ukážkovú lekciu nás prosím vopred kontaktujte  -  KONTAKT.

 

TERMÍNY OD SEPTEMBRA 2018


BRATISLAVA KARLOVKA  -  Nábělkova 1  MAPA

začiatočníčky  /  PONDELOK  19:30 - 21:00 h
mierne pokročilé  /  PONDELOK  18:00 - 19:30 h
pokročilé  /  STREDA  19:00 - 20:30 h


STUPAVA  -  Centrum Sunéčko, Hlavná 26  MAPA

začiatočníčky & mierne pokročilé  /  PONDELOK  17:00 - 18:30 h

KOŠICE  -  Štúdio PL, Stará Spišská cesta 1  MAPA

mierne pokročilé  /  STREDA  18:00 - 19:30 h

 

CENY OD SEPTEMBRA 2018


ROČNÉ PREDPLATNÉ  ●  JEDNORÁZOVÝ VSTUP

nové členky  =  6,00 EUR/h  ●  12,00 EUR/h
minuloročné členky 8% zľava  =  5,50 EUR/h  ●  11,00 EUR/h
VIP členky 16% zľava * =  5,00 EUR/h  ●  10 EUR/h

* VIP členstvo získavate po absolvovaní troch po sebe idúcich ročných kurzoch


Pri ročnom predplatnom, t. j. pri cenovo zvýhodnenom vstupe, sa v prípade zrušenia kurzu v jeho priebehu účtuje 50% storno zo zostávajúceho počtu lekcií ku dňu odhlásenia.

 

LETNÉ KONDIČNÉ LEKCIE


od 17. júna do 8. septembra 2019

Na letné lekcie sa prihlasuje zaslaním SMS na 0905 557113 v deň konania lekcie do 12:00 h.
JEDNORÁZOVÝ VSTUP = 5 EUR pre prihlásených / 8 EUR pre neprihlásených
 

BRATISLAVA  -  Nábělkova 1, Karlovka MAPA

začiatočníčky a mierne pokročilé  /  PONDELOK  19:00 - 20:00 h
pokročilé a profi  /  STREDA  19:00 - 20:00 h


 

 

 

VIDEOGALÉRIA

 

FOTOGALÉRIA


FIT POBYTY PRI MORI


VYSTÚPENIA


PHOTOSHOOTING

 

  

 

   

 

 

 

 

  HLAVNÝ PARTNER PROJEKTU :

   

 

ĎALŠÍ PARTNERI :

                  

 

 

 

Top