LA DANSA SCHOOL Stupava

 

LATINO DANCE pre ženy od 18 do 65 rokov


Chcete tancovať latino a chýba vám tanečný partner ?
Túžite po pevnej postave, krajšom držaní tela a lepšej kondícii ?
Potrebujete sa po náročnom dni odreagovať ?
Kurzy moderných latinskoamerických tancov pre ženy sú určené práve vám :-)!
 

Prečo ženy tak radi navštevujú naše kurzy?
Ako jednotlivé tanečné štýly formujú postavu?
Ako postupne na sebe pracovať?
Odpovede na tieto otázky nájdete TU.

Aby sme ženám poskytli na lekciách maximálny komfort, majú kurzy limitovaný počet miest. V prípade záujmu o ukážkovú lekciu nás prosím kontaktujte.


 

LATINO DANCE pre deti od 4 do 7 rokov


LA DANSA SCHOOL ®  je tanečná škola s profesionálnym zameraním s 23-ročnou pôsobnosťou na Slovensku. Špecializuje sa na výuku originálnych latinskoamerických tancov - salsa, merengue, mambo, samba, cumbia a moderné latino štýly - reggaeton, dancehall, salsathon či cumbiathon.
 

Pod vedením skúsených trénerov ponúkame v Stupave systematickú tanečnú prípravu detí od 4 do 7 rokov, ktoré cez jednotlivé vekové a výkonnostné kategórie postupujú do profesionálnej skupiny LA DANSA GROUP.

Tanečná výuka je prispôsobená veku tanečníčok. U mladších detí je súčasťou tanečnej a pohybovej prípravy balet a gymnastika, u starších dievčat jazzové techniky.

Okrem pohybového prejav sa zdokonaľujú aj osobnostne. Vďaka tancu si zlepšujú výrazové prostriedky, sústredenie, pamäť a učia sa sebadisciplíne a zodpovednosti. Prínosom je aj práca v kolektíve, ktorá učí komunikačným zručnostiam. S každým ďalším naučeným tanečným krokom, získavajú vyššiu sebadôveru.OD SEPTEMBRA 2019


LA DANSA MINI  •  vek 4 - 5 rokov
LA DANSA KIDS  •  vek 6 - 7 rokov

 

 

 

 

 

ĎAKUJEME ZA PODPORU

 

HLAVNÝ PARTNER


 

ĎALŠÍ PARTNERI
 

                               

 

Top