POZOR! Na tieto lekcie sa prihlasuje zaslaním správy (sms alebo whatsup) na 0905 557113 do 12:00 v deň konania lekcie.

 


►  HEALTHY BODY  -  ZDRAVÝ CHRBÁTNEDEĽA  •  18:00 - 19:00 h   →   prihlás sa v nedeľu do 12:00 h


Healthy body je zostava cvikov zameraná na zlepšenie funkčnosti tela - kombinácia ABS cvikov s prvkami pilatesu a rehabilitačných cvikov zameraná na spevnenie brušného a uvoľnenie chrbového svalstva a krížovej oblasti. Cieľom spevňovacích a uvoľňovacích cvikov je naučiť sa pevnému držaniu tela a súčasne zachovať jeho ohybnosť.

 

►  ZUMBA  -  ROZHÝBALA SVET, ROZHÝBE AJ TEBANEDEĽA  •  17:00 - 18:00 h   →   prihlás sa v nedeľu do 12:00 h


Zumba je tanečná fitnes hodinka plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Nerozhoduje vek ani tanečná úroveň. Hýbete sa, ako to cítite! Zumba má prvky intervalového tréningu, t. j. striedanie rýchleho a pomalého tempa, čo zaručuje efektívne spaľovanie v kritických partiách a výrazne pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém. Za hodinu spálite 500 až 1000 kcal. Zumba je skvelý spôsob, ako sa po náročnom dni odreagovať a vyplaviť endorfíny. Zumba je jednoducho zábava.

 

►  TONING  -  SPEVNÍŠ A VYFORMUJEŠŠTVRTOK  •  19:00 - 20:00 h   →   prihlás sa vo štvrtok do 12:00 h

NEDEĽA  •  19:00 - 20:00 h   →   prihlás sa v nedeľu do 12:00 h


Toning je posilňovanie vlastnou váhou. Zameriava sa na spevňovanie a formovanie problémových partií - bruško, zadok, ruky, nohy, chrbát. Cvičí sa bez náradia, na podložke, v sprievode dynamickej hudby. Na úvod aeróbna záťaž, potom 45 min posilňovania a na záver strečing.

 

►  TABATA  -  DOSTANEŠ SA DO FORMYUTOROK  •  19:00 - 20:00 h   →   prihlás sa v utorok do 12:00 h

PIATOK  •  19:00 - 20:00 h  •  ONLINE   →   prihlás sa v utorok do 12:00 h


Tabata je novinkou v oblasti fitness. Ide o vysokoefektívny intervalový tréning, zložený z jednoduchých cvikov idúcich v intervaloch po sebe - 20 sekúnd cvičíte, 10 sekúnd oddychujete. Spálite tuk, vybudujete svalstvo, spevníte postavu, zlepšíte si výkonnosť. Keďže tabata je známa svojou intenzitou, často sa jej ženy vo vyššom veku obávajú. Máme pre vás dobré správy! Naša tabata spĺňa náročné kritéria intenzívneho tréningu, ale cviky sú vyskladané tak, aby šetrili kĺby aj celý pohybový aparát. Cvičenie zvládnu hravo mladšie aj staršie ročníky. Zaručene spálite, ale telo ostane celé.Čo o našej tabate napísali v časopise SME PRE ŽENY :

 

 

 

ĎAKUJEME ZA PODPORU

 

HLAVNÝ PARTNER

                    


 

ĎALŠÍ PARTNERI
 

                               

 

Top