LATINO DANCE PRE ŽENY  •  CÍTIŤ SA KRÁSNA A JEDINEČNÁ

 

 


VYTANCUJ SI POSTAVU


Chceš tancovať latino ale chýba ti tanečný partner? Túžiš po vytancovanej postave, krajšom držaní tela a lepšej kondícii? Chceš patriť do skupiny žien, ktorá miluje tanec a temperamentnú hudbu? Potrebuješ sa po náročnom dni odreagovať? POĎ TANCOVAŤ!

Napíš nám cez KONTAKTNÝ FORMULÁR, rezervuj si miesto a príď si vyskúšať lekciu grátis.

ROZVRH   •   CENNÍK

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Meno:

Email:

Telefón:

Odkaz:

Opíšte bezpečnostný kód:  QFG29         

 

 


AKO JEDNOTLIVÉ TANEČNÉ ŠTÝLY FORMUJÚ POSTAVU


SALSA  -  Karibik    Salsa je zo všetkých latino štýlov najštylizovanejšia. Tancuje sa vzpriamene. Núti tak vystierať chrbát a zaťahovať bruško. Posilníte chrbtové aj brušné svalstvo a získate krajšie držanie tela.

MERENGUE  -  Dominikánska republika  ►  Tento štýl je najtemperantnejší. Dá zabrať hlavne kondične. Kolísavé pohyby bokov vám pômôžu zhodiť v oblasti stehien, zadných partií, bokov a pásu, ale zabrať dostanú aj ruky.

SAMBA  -  Brazília  ►  Fyzicky najnáročnejší štýl. Typické sú pohyby panvou a hrudníka, krúženie a trasenie. Pri pravidelnom tancovaní spevnie sedacie svalstvo a zoštíhlejú lýtka. Tancuje sa na špičkách - ideálny na vytvarovanie klemby pri plochých nohách.

MAMBO  -  Kuba  ►  Mambo je pre svoju hravosť najobľúbenejšie. Tancuje sa v miernom podrepe, takže opäť niečo na formovanie zadku a nôh. Predozadný pohyb panvy a hrudníka dáva zabrať brušným, chrbtovým aj sedacím svalom. Intenzívne pracujú aj ruky.

CUMBIA  -  Kolumbia  ►  Koordinačne najnáročnejší štýl. Typické je krúženie panvou a vzpriamené držanie tela v miernom predklone. Synchronizácia hrudníka, bokov a rúk núti spevniť chrbát, bruško, boky aj zadok.

 

AKO POSTUPNE NA SEBE PRACOVAŤ


ZAČIATOČNÍČKY  -  základné kroky  •  Tento level je určený ženám, ktoré s tancom nemajú žiadne, alebo minimálne skúsenosti. Učia sa základné kroky tanečných štýlov salsa, merengue, mambo, samba a cumbia. Výuka prebieha zábavnou a nenútenou formou. Práca s telom je detailne vysvetlená. Už po prvých lekciách sa začnete podvedome vystierať a zaťahovať bruško. Prvý level dodá sebadôveru a prípraví na vstup do ďalšieho.

MIERNE POKROČILÉ  -  jednoduché choreografie  •  Tu sa už základné kroky spájajú do jednoduchých choreografií. Tanečné prevedenie sa zdokonaľuje, cibríte si pamäť a orientáciu v priestore. Neustálym opakovaním krokov získavate  stále väčšiu istotu. Cítite príliv energie. Už obyčajná chôdza pôsobí elegantne. Kolektív sa utužuje. Smiech a dobrá nálada sú prirodzenou súčasťou výuky.

POKROČILÉ  -  zložitejšie choreografie  •  V tomto leveli už hravo zvládnete aj zložitejšie choreografie. Tanečné prevedenie pôsobí profesionálnejšie. Tanec uvoľňuje a učí prirodzenému prejavu. Pravidelné tanečné tréningy učia vystierať sa, zaťahovať bruško, pohybovať sa elegantne a s noblesou. Vaša sebadôvera s každým naučeným krokom rastie. Vďaka skvelej atmosfére odchádzate z lekcií plné energie.

 

PREČO ŽENY TAK RADI NAVŠTEVUJÚ NAŠE KURZY
 

Jana Linková  •  Vraciam sa z Fit pobytu 2023. Výborne som si zacvičila a zatancovala. Choreografie neboli náročné, ale pritom pestré. A bonus k tomu Tučepi, ktoré považujem za jedno z najkrajších miest v Chorvátsku. Krásna promenáda, pri pláži veľa chládku, ruch taký akurát. Teším sa na budúci rok.

Marta Lukačovičová  •  Táto škola mi umožnila pravidelný pohyb, ktorý mám rada. Pri tancoch viem vypustiť energiu a zároveň načerpať novú. Rada si pamätám tie všetky variácie a choreografie, ktoré som sa tam naučila za 7 rokov a stále sa učíme nové. Máme super kolektív aj náladu a v neposlednom rade nás učí a vedie perfektná vedúca. Takže odporúčam tancovať s La Dansa school.

Eva Grebečiová  •  Odporúčam školu aj pre "zrelšie" ženy. Výborný priestor ako pri tanci "vyvetrať hlavu", sústrediť sa len na seba, mať radosť z pohybu, krásnych choreografií, skvelej hudby, príjemnej spoločnosti iných žien a trénerky.

Ivana Kovačičová  •  Kurzy navštevujem už 16 rokov a neviem si predstaviť niečo iné. Super prístup lektoriek, výborná muzička a samozrejme fajn kolektív. Lekcie mi pomáhajú udržiavať si sebavedomie, zbavovať sa stresu, zlepšujú náladu a udržujú telo v kondícii, čo s pribúdajúcimi rokmi oceňujem.

Elis Kriglerová  •  Latino mi dáva chuť žiť. Postaviť sa, kráčať stále vpred a tešiť sa zo života.

Elena Puková  •  Latino je životabudič a choreografie, ktoré sa učíme v kurzoch sú plné energie, rytmu a exotiky. Sú vyjadrením ženskosti, temperamentu, radosti z tanca a pohybu. Bonusom je skvelá partia žien. Tu vznikli niekoľkoročné priateľstvá. Je veľmi príjemné nechať sa na konci pracovného dňa strhnúť rytmom latino hudby v kolektíve rovnako zanietených dievčat. Tu nik nerieši, akú má kto postavu, či vek, čo má kto oblečené, čím je. Nik nerieši starosti a povinnosti. Je tu len hudba, tanec a my - hopkáme si a je nám fajn. Odchádzame usmiaté, nabité endorfínmi a radosťou a tak to má byť.

Denisa Rusňáková  •  Tanec milujem a teší ma, že sa s ním stále môžem stretávať aj v tomto veku.

Zuzana Mlyneková  •  Kurzy mi dávajú radosť do života a zvyšujú sebavedomie. Učia ma pravidelnosti, čím si budujem pevnú voľu. Je to pre mňa neskutočne pozitívne a zmysluplne strávený čas. Keď si obujem tanečné topánky, nič viac nepotrebujem. Plním si svoj detský sen, učím sa nové kroky a resetujem hlav po náročnom dni. Našla som si tu nové kámošky, čo tým žijú rovnako ako ja.

Ľubica Szerdová  •  Nedávno som bola na preventívke. Lekárka nechcela veriť vlastným očiam, keď uvidela moje EKG. Vraj ako maratónec. Takže okrem radosti z tanca aj takýto super zdravotný efekt."

Alena Šípošová  •  Páči sa mi systém výuky. Všetko má hlavu a pätu - choreografie aj lekcia samotná. Zapotíme sa aj zasmejeme. Lekcie sú dynamické, choreografie veľmi pekné. Myslím si, že tanec je pre ženu absolútne najlepší spôsob ako zregenerovať, odreagovať sa, zabaviť a aj spáliť nejaké to kilečko. Veľmi dlho som hľadala niečo takéto. V La Danse som to konečne našla.

 

 

VIDEOGALÉRIA

 

FOTOGALÉRIA


FIT POBYTY PRI MORI


VYSTÚPENIA


PHOTOSHOOTING

 

 

 

 

ĎAKUJEME ZA PODPORU


                                 


                                     


                                

 

 

Top