PROGRAM SPOKOJNÁ SAMA SO SEBOU

 

 

SEBAISTOTA JE SCHOPNOSŤ CÍTIŤ SA KRÁSNA AJ BEZ TOHO, ABY VÁM TO NIEKTO POVEDAL

Mandy Hale

 


Monika Valuchová  •  autorka projektu


Už 25 rokov motivujem ľudí k tomu, aby zo seba dostali to najlepšie, aby sa zbavili obmedzení a posúvali sa vyššie. Nedávam návody na použitie, ktoré som si niekde prečítala. Píšem svoj vlastný príbeh, odovzdávam svoje vlastné skúsenosti. Slová a vety skladám vo svojej vlastnej hlave. Nepotrebujem sa nikomu podobať. Ak totiž chceme byť ako niekto iný, prestávame byť sami sebou. Druhí nás môžu inšpirovať, ale kráčať už potom musíme cestou, na ktorú nás pozýva naše srdce - vlastnou, jedinečnou a originálnou. Viac o mojej životnej ceste sa dozviete TU.

Program SPOKOJNÁ SAMA SO SEBOU je zameraný na pomoc ženám s nízkou sebedôverou. Zahŕňa komplexnú premenu - cvičenie, motivácia, nastavenie stravy zohľadňujúcej zdravotný stav, vizáž, módny styling, koučing - konzultácie, rady, odporúčania a záverečné fotenie.
 

 


KTO SA O VÁS POSTARÁ ?


 

Monika Valuchová  •  motivačná trénerka


Od ranného detstva sa venovala športu (stolný tenis, gymnastika, atletika, fitness) a tancu (balet, scénický tanec, latino dance). V roku 1996 založila tanečnú školu, v ktorej dodnes vedie deti, dievčatá a ženy láske k tancu. V decembri 2008 získala certifikát Zumba Fitness a stala sa tak jednou z prvých inštruktoriek zumby na Slovensku. V roku 2012 sa stala členkou Czech Beto Teamu za Slovenskú republiku ako predskokan Beta Peréza (zakladateľa zumby) v 02 Aréna Praha. Od roku 2007 organizuje úspešné fitness pobyty. Má dar inšpirovať a povzbudzovať ľudí k prekonávaniu prekážok a vlastných obmedzení.

 

 

Veronika Hanáková  •  výživová špecialistka


Vyštudovala Fakultu chemickej a potravinárskej technológie STU, Ústav biochémie, výživy a ochrany zdravia. Počas pôsobenia na fakulte rozoberala problematiku obezity, jej prevenciu a liečebné metódy. Dosiahla ocenenie za diplomovú prácu na vývoji Netradičných výrobkoch - hodnotenie kvality, zdravotnej prospešnosti a potravinovej bezpečnosti. V súčasnosti je nutričným expertom v oblasti výživy, diagnostiky, dietológie a patofyziológie. Rozvíja poradenskú a lektorskú činnosť - prepojenie výživy a športu. Venuje sa rozvoju a úprave zdravotného stavu a kondície nielen u bežnej populácie, ale rozoberá aj problematiku intolerancií a vplyvu stravy na výkon a regeneráciu. Za rok aktívnej činnosti v oblasti nutričného experta dosiahla ocenenie za úbytok 670 kg so 120 klientmi. Aktívna spolupráca s médiami - Teleráno, V siedmom nebi, Klub na 3, Hospodárske noviny, Fit Štýl, Nový Čas a ďalšie.
 

 

Viktória Ragan  •  vlasová stylistka


Absolventka Medzinárodnej akadémie krásy. Študovala u najznámejších ruských kaderníckych hviezd ako Georgy Kot, Tonyastilist, Ruslan Tatyanin, Make up Trend, Antonina Romanova, El Style. Pracuje ako hairstylist . Svoju kariéru začala v televízii produkciou programov pre nastávajúce mamičky. Bola tiež moderátorkou TV novín. Neskôr sa presťahovala do Rakúska, kde sa aktívne zúčastňovala medzinárodných módnych prehliadok a súťaží krásy - hosťujúca štylistka Miss Union 2017, vlasová štylistka Mrs. Rakúsko 2018, hlavná štylistka Miss Vienna, osobná štylistka Mrs. Universe 2020. V súčasnosti stála vlasová štylistka na viedenských plesoch. Sprevádza debutantky, ktoré sú prísne vyberané na najznámejšie plesy vo Viedni. Urobila vlasy stovkám neviest. Úzko spolupracuje s rakúskymi módnymi návrhármi. Pravidelne poskytuje rozhovory módnym časopisom, ako sú Merlaine, LOfficiel Österreich, Insidersua, Cosmopolitan. Má úzke kontakty v dizajnérskom a módnom priemysle. V súčasnosti nerobí len účesy, ale pracuje aj na serióznom projekte, ktorý učí ženy starostlivosti o vlasy a ich obnove.

 

 

 

 

 

Inka Grohoľová  •  koučka a mediátorka


Je koučkou s medzinárodnou certifikáciou, prezidentkou Medzinárodnej federácie koučov ICF, mediátorkou registrovanou pri Ministerstve spravodlivosti SR a zriaďovateľkou Bratislavského mediačného centra a tiež dlhé roky pracuje ako dobrovoľníčka v organizačnom výbore medzinárodného charitatívneho podujatia diplomatickej a medzinárodnej komunity. Koučingu sa intenzívne venuje od roku 2011. Používa metódu Brain Based Coaching, ktorá je založená na najnovších vedeckých poznatkoch o fungovaní ľudského mozgu a využívaní týchto poznatkov pre lepšiu komunikáciu, osobnú motiváciu a riadenie tímov. Kvalifikáciu si udržiava a prehlbuje najmä prostredníctvom tréningov spoločnosti Neuro Leadership Group. Spolupracuje s desiatkami klientov a pracovnými tímami z oblasti biznisu, politiky aj kultúry, vrcholovým i stredným manažmentom a majiteľmi firiem. Vyštudovala žurnalistiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, pracovala ako rozhlasová redaktorka, hovorkyňa, tlmočníčka, prekladateľka a členka organizačného tímu medzinárodného hudobného festivalu.  Aktívne spolupracuje so Slovenským rozhlasom, TV Markíza a ďalšími slovenskými médiami, kde pravidelne hovorí o vzťahoch, komunikácii, motivácii a riešení konfliktov.  Pracuje v slovenskom, nemeckom a anglickom jazyku. Klienti oceňujú jej schopnosť vytvoriť motiváciu a dosiahnuť výrazný posun aj v oblastiach, v ktorých sa im to dlhodobo nedarilo.

 

Pavla Valentová  •  módna stylistka


Pavla pôsobila v Českej Republike ako poradca obliekania. Školila sa u najlepšej módnej stylistky Klaudie Marčekovej. Pomáhala vylepšovať šatník mnohým úspešným ženám. Na Slovensku sa spriatelila s Jankou Pištějovou, ktorá sa stala jej veľkým vzorom. Objavuje krásu slovenskej módnej tvorby a aktívne sa ako hosť zúčastňuje prestížnych udalostí BMD. Má bohaté kontakty v módnej brandži. Okrem slovenskej módnej tvorby sa inšpiruje hlavne talianskou.

 

 

 

 

Jena Šimková  •  fotografka


Absolventka Filmovej akadémie múzickych umení v Prahe, odbor umelecká fotografia. Venuje sa módnej, reklamnej a portrétnej fotografii. Spolupráca s vačšinou slovenských ženských časopisov, pre ktoré fotografovala/fotografuje módne editoriály - Eva,Emma, Slovenka,Móda, Dievča, Harmónia, Beauty & Woman, Hair & Beauty. Je členkou Slovenskej výtvarnej únie a Združenia slovenských profesionálnych fotografov. Svoju umeleckú tvorbu prezentuje na výstavách doma aj v zahraničí. Spolupracovala so známymi výtvarníkmi a módnymi návrhármi: Lea Fekete, Karol Weisslechner, Marcel Holubec, Boris Hanečka, Dana Voda, Jana Kuzmová, Michaela Ľuptáková, Kata  Kissoczy, Silvia Fedorová, Vladimíra Bebčáková, Monika Laceková, MIKLOSKO, Andrea Vonkomer, Veronika Lokajíčková, Lukáš Krnáč, Kristián Stanko, Silvia  Zrebná, Lenka Sršňová a daľší.

 

ĎAKUJEME ZA PODPORU

 


HLAVNÝ PARTNER                    


 

ĎALŠÍ PARTNERI
 

                                                                                 

 

Top