LA DANSA SCHOOL®  je tanečná škola s 26 ročnou pôsobnosťou na Slovensku.

Škola ponúka profesionálnu výuku originálnych latinskoamerickoamerických tancov - salsa, merengue, mambo, samba, cumbia a moderných latino štýlov salsathon, cumbiathon, reggaeton a dancehall. Pod vedením skúsených lektorov ponúkame systematickú tanečnú prípravu detí a dievčat od 3 do 14 rokov, ktoré cez jednotlivé vekové a výkonnostné kategórie - BABY, MINI, KIDS, GIRLS, QUEENS a TEENS - postupujú do prípravky LA DANSA GROUP vo veku 15 - 17 a neskôr do profesionálnej skupiny LA DANSA PROFI vo veku 18 - 25 rokov.
Tanečná výuka je prispôsobená veku tanečníčok. U mladších dievčat je súčasťou tanečnej a pohybovej prípravy balet a gymnastika, u starších dievčat jazzové techniky.

Okrem pohybového prejavu sa zdokonaľujú aj osobnostne. Vďaka tancu si zlepšujú výrazové prostriedky, sústredenie, pamäť, učia sa sebadisciplíne a zodpovednosti. Prínosom je aj práca v kolektíve, ktorá učí komunikačným zručnostiam. S každým naučeným tanečným krokom, získavajú lepšiu sebadôveru.
 

    

Prijímame aj úplné začiatočníčky. Príležitosť dávame každému, kto chce napredovať a má chuť a odhodlanie na sebe pracovať.

Dievčatá sa okrem tanečných tréningov a pravidelných letných sústredení, zúčastňujú aj verejných, firemných, televíznych a charitatívnych výstúpení a od roku 2017 aj tanečných súťaží.

Do každej vekovej kategórie je možné prihlásiť sa v septembri, ale aj kedykoľvek v priebehu roka.

 

 

 

ĎAKUJEME ZA PODPORU


                                 


                                     


                                

 

 

Top