ČO JE PROFI


LA DANSA SCHOOL ®  je tanečná škola s 22-ročnou pôsobnosťou na Slovensku.

Škola má profesionálne zameranie. Špecializuje sa na výuku originálnych latinskoamerickoamerických tancov
salsa, merengue, mambo, samba, cumbia a moderné latino štýly reggaeton, dancehall, salsathon či cumbiathon.
 

 

Pod vedením skúsených trénerov ponúkame systematickú tanečnú prípravu detí a dievčat vo veku 5 - 14 rokov, ktoré cez jednotlivé vekové a výkonnostné kategórie postupujú do skupiny LA DANSA GROUP (15 - 17 rokov) a profesionálnej skupiny LA DANSA PROFI (18 - 25 rokov).

Tanečná výuka je prispôsobená veku tanečníčok. U mladších detí je súčasťou tanečnej a pohybovej prípravy balet a gymnastika, u starších dievčat jazzové techniky.

Okrem pohybového prejavu sa zdokonaľujú aj osobnostne. Vďaka tancu si zlepšujú výrazové prostriedky, sústredenie, pamäť a učia sa sebadisciplíne a zodpovednosti. Prínosom je aj práca v kolektíve, ktorá učí komunikačným zručnostiam. S každým ďalším naučeným tanečným krokom, získavajú vyššiu sebadôveru :-).

Prijímame aj úplné začiatočníčky. Príležitosť dávame každému, kto chce napredovať a má chuť a odhodlanie na sebe pracovať.

Od roku 2017 sa zúčastňujeme tanečných súťaží. Vo februári 2017 sme si z Medzinárodnej súťaže v Maďarsku priniesli jednu zlatú a dve strieborné a v novembri 2017 z Majstrovstiev sveta v Liberci 3 zlaté, 3 strieborné, 3 bronzové, dve 4. miesta a jedno 7. miesto.

Do každej vekovej kategórie je možné prihlásiť sa v septembri ale aj kedykoľvek v priebehu roka.

LA DANSA MINI  /  vek 5 - 6 rokov
LA DANSA KIDS  /  vek 7 - 8 rokov
LA DANSA GIRLS  /  vek 9 - 10 rokov
LA DANSA TEENS  /  vek 11 - 14 rokov
LA DANSA GROUP  /  vek 15 - 17 rokov
LA DANSA PROFI  /  vek 18 - 25 rokov
 

 

 

  

 

  HLAVNÝ PARTNER PROJEKTU :

   

 

ĎALŠÍ PARTNERI :

                  

 

 

 

Top